السبت, جانفييه 20, 2018


 


مقدمه


بدون شک نیل به جایگاه اول اقتصادی ،علمی و فناوری که در راس آرمانها و اهداف چشم انداز ۲۰ ساله جمهوری اسلامی ایران می باشد هنگامی تحقق می یابد که فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بعنوان پیشران سامانه های الکترونیک با بهره گیری از فناوری پیشرفته اطلاعات وارتباطات و استفاده از متخصصین و کارشناسان با تجربه، بستر لازم را با استفاده از آخرین متدهای نرم افزاری و سخت افزاری و ارتباطی  روز دنیا برای رشد و تعالی حوزه های مختلف ارایه خدمات پزشکی و درمانی و نیروی انسانی ، اتوماسیون اداری، آموزش و.... فراهم نماید.

این واحد به عنوان شریک استراتژیک و تسهیل گر کلیه امور ستادی در حوزه های مختلف دولت الکترونیک  فعالیت گسترده ای به عهده داشته و در طول سالیان متمادی در تحول و پیشبرد مقاصد کلان معاونت توسعه مدیریت و منابع همواره در کنار واحدهای اصلی این معاونت قرار داشته است.

این واحد توانسته است با طراحی ،ساخت ،پیاده سازی و پشتیبانی سامانه های پیشرفته و بکارگیری آنها در فعالیت های فنی و مهندسی ،پزشکی ، عملیاتی و پشتیبانی و خدماتی مدیریتهای مختلف معاونت توسعه ، گامی موثر در توسعه مدیریت و منابع و ارتقاء بهره وری و کیفیت ارائه خدمات بردارد.

چشم انداز تدوین شده این واحد " محوری برای دستیابی به مدیریت بهینه و توسعه عادلانه منابع مبتنی بردانش نرم افزاری و ارایه خدمات الکتونیک و تسریع در گردش کلیه امور مرتبط میباشد .

 

 


 
       

                                                                        
                                                                                    

                  

کارکنان واحد


 

سخت افزار


 

نرم افزار


 

شبکه و امنیت


 

                        


              


 

عملکرد واحد

 

آموزش

 

تماس با ما

 

نرم افزار جامع اطلاعات بیمارستانی
(H.I.S)

 
 


خبر آمار و انفورماتیک معاونت توسعه
واحد آمار و انفورماتیک معاونت توسعه 
کد خبر : ۶۲۶۵۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ 
۱۱:۱:۵۳
میز خدمت در سازمان مرکزی راه اندازی شد